Działka Babicha
Babicha, podkarpackie
- 75 000 zł
- 1 200 m²
- 62,50 zł/m²
Kacper Paszkowsk...
Skontaktuj się
Działka Babicha
Babicha, podkarpackie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Działka Babicha
Zaktualizowane: 11 maja 2026
75 000 zł 1 200 m² 62,50 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 75 000 zł (62,50 zł/m²)
- Działka: 1 200 m²
- Media: woda
- Źródło: biuro nieruchomości: MINT PROPERTY sp. z o.o., zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 24386
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Babicha, Tuszów Narodowy, mielecki, podkarpackie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy położone w miejscowości Babicha.Działki w kształcie zbliżonym do prostokąta: 5 działek o wielkości 12 arów1 działka o wielkości 18,67 araDojazd do działki w pierwszym rzędzie zabudowy drogą gminną asfaltową. Uzbrojenie: prąd, woda w drodze
Lokalizacja:
Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu, sąsiadująca z terenami leśnymi, oddalona od Mielca zaledwie 10 km. (...)